Wymyśl nazwę dla nowego mostu i innych budowli w Nowym Sączu! Prezydent ogłosi konkurs

Hej kreatywni mieszkańcy Nowego Sącza! Ręce na pokład! Prezydent miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel ogłasza konkurs na nadanie nazw dla nowo powstałych lub będących jeszcze w fazie budowy obiektów architektury w naszym mieście. W grę wchodzi nowa nazwa dla mostu na rzece Dunajec (mostu heleńskiego), ronda u zbiegu ulic Hallera, Sucharskiego i Barskiej, obwodnicy północnej i mostu w ciągu ul. Nowochruślickiej.

Renault2

Z pomysłem oddania w ręce mieszkańców wyboru nazw dla budowli wystąpił podczas sesji Rady Miasta radny Krzysztof Ziaja. W odpowiedzi na jego interpelację Urząd Miasta poinformował dziś, że konkurs się odbędzie, a do udziału w nim zaproszeni są wszyscy chętni mieszkańcy miasta.

Na razie nie znamy szczegółów,  poinformujemy Was o nich gdy regulamin akcji zostanie ogłoszony, ale zapraszamy do naszej sekcji komentarzy. Podzielcie się swoimi pomysłami!

 

 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.