Gdzie tym razem nastąpią wyłączenia prądu? Podajemy listę miejsc w Nowym Sączu, oraz powiatach: nowosądeckim, gorlickim i limanowskim, w których w najbliższych dniach zabraknie energii elektrycznej, między innymi z powodu prowadzonej przez Tauron modernizacji sieci.
Nowy Sącz
21 września (poniedziałek)
09:00-12:00 w Nowym Sączu, ulice: Opłotki, Chełmiecka, Rozwadowskiego i Miła od strony Dmowskiego, Dmowskiego od strony Opłotki wraz z przyległymi
22 września (wtorek)
07:00-08:00 w Nowym Sączu, ulice: Kochanowskiego, numery parzyste: od 10 do 18, Polna, Zacisze, Dwernickiego, numery: 8, 12, 12A
07:00-15:00 w Nowym Sączu, ul. Kochanowskiego nr 10
14:00-15:00 w Nowym Sączu, ulice: Kochanowskiego, numery parzyste: od 10 do 18, Polna, Zacisze, Dwernickiego, numery: 8, 12, 12A
23 września (środa)
07:00-11:00 w Nowym Sączu, ulice: Promienna oraz Jodłowa od strony ulicy Świt, Świt od strony Promiennej, Rodziny Stobieckich od strony Jodłowej wraz z przyległymi
08:00-14:00 w Nowym Sączu, Poręba Mała, część miejscowości w kierunku Nawojowej, część ulic: Mała Poręba, Juranda, Podbielowskiej, z przyległymi
24 września (czwartek)
07:00-13:00 w Nowym Sączu, ulica Jadwigi Wolskiej nr 2
25 września (piątek)
07:00-11:00 w Nowym Sączu, ul. Stramki, numery: 4, 6, 10 i okoliczne budynki oraz garaże
Powiat nowosądecki
21 września (poniedziałek)
08:00-15:00 w Kadczy, odbiorcy zasilani ze złącz kablowych: 646, 14724, 1424, 1382, w pobliżu adresu Kadcza 104
22 września (wtorek)
07:00-13:00 w Paszynie, budynki numery: 297, 514
07:30-16:00 w Łącku, okolice boiska sportowego
08:00-13:30 na granicy miejscowości Chełmiec, Biczyce Dolne, okolice „Paściej Góry”, ulic: Podgórskiej, Batalionów Chłopskich z przyległymi.
08:00-12:00 w Krynicy Zdrój, ulica Kraszewskiego, okolice Lecznicy Zwierząt w stronę Piekarni i w stronę Cmentarza oraz Domu Weselnego
08:00-16:00 część miejscowości Roztoka Brzeziny, przysiółek Szarysz.
08:30-14:00 w Lipnicy Wielkiej, budynki położone, od stacji transformatorowej w dół w kierunku PGR-u
10:00-13:00 na granicy miejscowości: Mokra Wieś, Podegrodzie, przysiółki: Stolica, Barcynka
23 września (środa)
07:30-16:00 w Łącku, – osiedle Wolaki
08:00-11:30 w Lipnicy Wielkiej, pod dawnym PGR oraz w kierunku Zajezdni Autobusów
08:00-12:00 w miejscowościach: Muszyna, ul. Polna, od mostu i sklepu w stronę Jastrzębika, Jastrzębik- dolna część wsi od strony Muszyny
08:30-11:30 w miejscowości Lipnica Wielka, osiedle Podlesie
09:00-13:00 w części miejscowości Januszowa, przysiółek Pośrednia
12:00-16:00 w Lipnicy Wielkiej, budynki położone od stacji transformatorowej w dół w kierunku Korzennej
24 września (czwartek)
07:00-09:00 w miejscowości Obidza oraz w Łazach Brzyńskich, osiedle Sopatowiec
08:00-14:00 w Muszynie, ul. Słoneczna, budynek nr 2
08:00-14:00 na granicy miejscowości: Obidza, Brzyna, osiedla: Pański Majerz, Groń, Jastrzębówka, Młyn, Grabczańska, Popardówka, Dział
09:00-13:00 w części miejscowości Niskowa, budynki numery: 193, 220
13:00-16:00 w miejscowości Obidza oraz w Łazach Brzyńskich, osiedle Sopatowiec
25 września (piątek)