W programie telewizyjnym wygrał 100 tysięcy i kontrakt. Niegdyś grał w słopnickim klubie piłkarskim

19-letni Mikołaj Śmieszek z Rabki-Zdroju wygrał 9. edycję Top Model – programu emitowanego na antenie TVN. Nastolatek otrzymał nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych i profesjonalny kontrakt w agencji modelingowej. Jak się okazało, mieszkaniec Małopolski był w przeszłości zawodnikiem KS Sokół Słopnice (powiat limanowski). 

,,Kolejny post niezwiązany z obecnym sezonem, ale musimy się pochwalić. Stało się, nasz były zawodnik Mikołaj Śmieszek wygrywa ,,Top Model” – napisał na oficjalnej stronie klub KS Sokół Słopnice.

Zmagania o zwycięstwo w programie trwały kilkanaście tygodni. Uczestnicy brali udział w sesjach zdjęciowych oraz innych zadaniach modelingowych, ale również influencerskich. W finale walczył Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska i Patrycja Sobolewska. Ostatecznie zwyciężył Mikołaj Śmieszek, zdobywając najwięcej punktów zarówno od jury, jak i telewidzów. Model do niedawna był piłkarzem m.in. w klubach: Wierchy Rabka, KS Sokół Słopnice, SMS Kraków, AP Profil Zielonki oraz w Stali Kraśnik. Jeszcze w sezonie 2019/2019 był czynnym zawodnikiem i grał na pozycji bramkarza.

,,To była sensacja w rodzinie, wielkie zaskoczenie. Z piłkarza, rzuciłem temat modelingu i dostałem się do programu. Uważam, że sam program dał mi już podstawę do pracy, a wygrana wymusza na mnie to, żeby jeszcze wejść na wyższe obroty – powiedział Mikołaj na antenie programu ,,Dzień Dobry TVN”.

Zmagania Mikołaja Śmieszka śledzili bacznie jego koledzy z byłej drużyny piłkarskiej KS Sokół Słopnice.

,,Zapewne niewielu z was wie, że Mikołaj Śmieszek, który przed chwilą trafił do wielkiego finału programu Top Model, to… nasz były zawodnik. Mikołaj występował na pozycji bramkarza i reprezentował naszą drużynę w Małopolskiej Lidze Juniorów. Gratulujemy i trzymamy kciuki za Mikołaja” – pisała przed finałem programu drużyna ze Słopnic.

https://www.youtube.com/watch?v=loauCr5DXj4

Fot. screen z materiału TVN/
KS Sokół Słopnice 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.