Wybieramy światłowód

Wybieramy światłowód

Dla wielu z nas wyobrażenie sobie codziennego życia bez szybkiego internet w domu graniczy już z niemożliwością. A czas pandemii sprawił, że potrzebujemy dobrej sieci jeszcze bardziej. Zdalna edukacja, praca, zakupy, sprawy urzędowe, to już nasza codzienność. A co z dostępem do informacji, czy po prostu rozrywki? Ktoś z rodziny chce obejrzeć odcinek ulubionego serialu, ktoś inny pograć na komputerze. Czy sieć to wytrzyma? Na pewno tak, jeśli tylko będzie to światłowód.

Już dziś mamy wiele adresów, gdzie docieramy z superszybkim internetem. Fachowcy podłączą wszystkim zainteresowanym światłowód prosto do domu. Wykonają instalację, podłączą i skonfigurują domowe urządzenia. Wszystko w około 3 godziny z zachowaniem wszystkich reguł pozwalających uniknąć zakażenia, bo w Orange dbamy o bezpieczeństwo. Również w naszych, otwartych już, salonach, zapewniamy konieczną ochronę przed zakażeniem klientom, jak i naszym pracownikom.

Światłowód ma sporo zalet. Nie zerwie się z powodu burzy i nie zwolni, kiedy wszyscy w okolicy będą również korzystać z internetu. Zapewni nam też wi-fi bardzo dobrej jakości, dzięki któremu wszyscy domownicy będą mogli korzystać z sieci jednocześnie na różnych urządzeniach – smartfonach, tabletach, komputerach, czy nawet na telewizorze.

Domowy światłowód pozwala oglądać filmy online i ściągać video w najwyższej jakości, bez tracenia czasu na buforowanie. Warto rozważyć też pakiety Orange Love – zawierające nie tylko szybki internet światłowodowy, ale i Telewizję Orange. Wybierać możemy spośród bogatej oferty kanałów czy funkcji dodatkowych, takich jak dostęp do platformy Netflix lub HBO GO i być na bieżąco z popularnymi serialami. Możemy też skorzystać z Orange VOD przez aplikację Orange TV Go – obejrzeć najnowsze filmy oraz kinowe hity.

Decydując się na Orange Światłowód dostaniemy także najnowocześniejszy dekoder 4K. Dzięki niemu będziemy oglądać wybrane kanały i produkcje w usłudze VOD w najlepszej jakości 4K. A co jeśli w tym samym czasie w telewizji jest kilka interesujących nas propozycji? Nie ma problemu! Możemy skorzystać z Multinagrywarki: odtworzyć wyemitowane programy od początku lub nagrać i obejrzeć je w dowolnej chwili. Z kolei gdy wybierzemy funkcję „Multiroom”, z pewnością uda nam się uniknąć domowych napięć i „walki o pilota” . Dzięki tej usłudze, w jednym pokoju dzieci mogą oglądać ulubioną bajkę, a rodzice w drugim swój serial albo mecz piłkarski. Dodatkowo najnowsze dekodery K4 posiadają funkcję dokupowania nowych pakietów telewizyjnych – bezpośrednio z poziomu dekodera. Wszystko można zrobić samemu, wygodnie, nie wychodząc nawet z domu. W ten sposób możemy wybrać kanały, które nas interesują i komfortowo korzystać z nowinek technologicznych.

Zalety światłowodu docenią też fani gier sieciowych, którym przestaną przeszkadzać „lagi”, czyli opóźnienia, a granie będzie czystą przyjemnością.

Domowy internet warto zamówić razem z innymi usługami. Na przykład w pakiecie Orange Love możemy mieć internet domowy, telewizję, telefon komórkowy i stacjonarny. Wszystko na jednym rachunku i w bardzo dobrej cenie.

Masz działający smartfon w dobrym stanie, ale potrzebujesz nowego modelu? Skorzystaj z oferty odkupu swojego dotychczasowego urządzenia. Dzięki temu odzyskasz część jego wartości, a urządzenie dostanie szansę na drugie życie. W Orange odkupujemy używane, sprawne smartfony. Ewentualne drobne uszkodzenia są naprawiane, a telefony trafiają do nowych użytkowników. Dzięki temu chronimy zasoby naszej planety.
Wystarczy przynieść smartfon do salonu Orange, a nasz pracownik wyceni go na miejscu w kilka chwil. Jeśli zdecydujesz się odsprzedać nam urządzenie, otrzymasz bon na zakupy w  naszych salonach.

Po więcej informacji zapraszamy do salonów Orange:

Salon Orange, Nowy Sącz, Jagiellońska 15, telefon: 502444424

Salon Orange, Nowy Sącz, CH Gołąbkowice, Prażmowskiego 11, telefon: 184143942

Salon Orange, Nowy Sącz, CH Auchan, Gorzkowska 32, telefon:512185800

Salon Orange, Nowy Sącz, CH Galeria Sandecja, Węgierska 170, telefon:182622222

Salon Orange, Nowy Sącz, CH Trzy Korony,Lwowska 80, telefon:184447444

Wybierz Czystą energię od Orange i zyskaj gwarancję najniższej stawki wśród taryf przez pierwszych 6 miesięcy umowy.

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama