Wstań i idź – radzi Izabela Szafrańska w trudnym czasie

Dziś na platformach muzycznych miała miejsce premiera nowego utworu Izabeli Szafrańskiej. Singiel pt. ,,Wstań” to kolejna odsłona artystki z Lipnicy Wielkiej. Po muzyce literackiej, jaką przepełniona była debiutancka płyta sądeczanki pt. ,,Z bursztynu” przyszedł czas na pełną energii, optymizmu i kolorów balladę pop.

– Chce być artystką dla wszystkich. Zawsze chciałam, żeby w mojej twórczości każdy znalazł coś dla siebie – zdradza Izabela w rozmowie z nami.

Artystka wyjaśnia również, że sama potrzebowała takiego utworu w trudnym dla wszystkich czasie. Napisała piosenkę pod wpływem swoich uczuć.

Jak czytamy w opisie na platformie YouTube – ,,utwór jest inspiracją do poszukiwania siły w sobie i dzielenia się szczęściem ze światem. Autorką tekstu jest sama artystka, natomiast muzyka powstała przy współpracy z producentem muzycznym Adim Foxx z The Foxxes Music. Cała kompozycja osadzona jest w klimacie ballady pop”.

Posłuchajcie sami:

Więcej na temat Izabeli Szafrańskiej i jej twórczości przeczytasz TUTAJ.

YouTube Izabela Szafrańska

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.