Kino Sokół zaprasza na „Wściekłość” z dużą dawką sądeckich talentów

Kino Sokół zaprasza na „Wściekłość” z dużą dawką sądeckich talentów

Pochodzący z Nowego Sącza tandem filmowców zaprezentuje swój debiutancki obraz kinowy zatytułowany „Wściekłość”. W jednej z głównych ról pojawi się sądeczanka – Paulina Chapko, zaś w epizodzie usłyszymy znanego sądeckiego radiowca – Jakuba Węgrzyna, brata twórców „Wściekłości”. Przedpremierowy pokaz filmu oraz spotkanie z twórcami i aktorami odbędzie się 2 marca, o godz 18. w Kinie „Sokół”.

To trzeci, fabularny i pełnometrażowy film moich braci  po „Wybrańcu” i „Historii Kobiety”– mówi Jakub Węgrzyn.  -„Wściekłość” jest ich debiutem kinowym.

Główny bohater filmu  to Adam – prezenter telewizyjny, mąż i ojciec dwójki małych dzieci, uwikłany w skomplikowane relacje rodzinno-zawodowe. Wściekłość stawia pytanie wszystkim, którzy zabiegają o karierę, samorealizację i piękny wygląd: czy przy okazji tej  gonitwy coś ważnego nie umyka? W ciągu 90 minut Adam będzie musiał odpowiedzieć sam przed sobą na pytanie po co i dla kogo żyje…

W obsadzie pojawią się sądeczanka Paulina Chapko oraz Jakub Świderski, aktor znany min. serialu „Klan” – mówi Jakub Węgrzyn i dodaje, że tym razem on sam wystąpi w roli epizodycznej, użyczając jedynie swojego głosu.

– Główna rola była poza moim zasięgiem, po pierwsze z powodu braku czasu, a po drugie wymagała doskonałej kondycji fizycznej, i tym momencie nie byłbym w stanie jej podołać.

Choć bracia Węgrzyn na co dzień pracują osobno, bardzo dobrze czują się także w artystycznym tandemie.

Każdy z nich ma swoją działkę: jeden zajmuje się reżyserią, drugi obrazem. Kiedy taka współpraca dobrze wychodzi, jest wspólna wizja, to obraz dobrze się później ogląda – podsumowuje Jakub Węgrzyn.

Fot. i fragment opisu filmu – Kino „Sokół”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.