WSB-NLU w gronie najczęściej wybieranych uczelni w Polsce!

Rekrutacje na studia w roku 2020/2021, przede wszystkim na semestr zimowy, zakończyły się. Wedle danych przekazanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w tym roku na polskich uczelniach studia rozpoczęło ponad 428 000 osób. Najwięcej studentów wybrało informatykę, a na kolejnych miejscach, pod kątem liczby zgłoszeń kandydatów znalazły się psychologia i zarządzanie, czyli… kierunki dostępne na Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu. Jak wypadła nasza uczelnia na tle całego kraju?

WSB-NLU wśród 20 najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przekazało do informacji publicznej dane o wynikach rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 w uczelniach nadzorowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Już od wielu lat, Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University z siedzibą w Nowym Sączu może pochwalić się doskonałymi wynikami oraz wysokimi pozycjami w rankingach.

Również i w roku akademickim 2020/2021 nasza uczelnia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem studentów. Znaleźliśmy się w gronie największych uczelni niepublicznych w kraju, ale to jeszcze nie wszystko! Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University z uwagi na swoje praktyczne podejście do nauczania oraz innowacyjny system Cloud Academy™ (umożliwiający m.in. studiowanie na odległość) znalazła się wśród 20 najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce, jeśli chodzi o studia niestacjonarne pierwszego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Jakie są plany WSB-NLU na kolejne lata?

„Zdecydowanie nie osiadamy na laurach! Choć znaleźliśmy się wśród 20 najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych na studia niestacjonarne, chcemy więcej. Uczelnia ma bardzo ambitne plany na kolejne lata – stawiając m.in. na rozwój oferty studiów podyplomowych oraz uruchomienie nowego kierunku studiów” skomentował Dziekan Uczelni dr Jerzy Choroszczak.

Jaki jest cel WSB-NLU w Nowym Sączu? W 2022 roku znaleźć się wśród TOP 10 polskich uczelni niepublicznych! Nie ma się, co dziwić – WSB-NLU stawia na wykorzystanie praktycznych technik akademickich, takich jak ćwiczenia, warsztaty czy studia przypadków. Dodatkowo zajęcia prowadzone są przez grono praktyków z różnorodnych branż. O sukcesie praktycznego podejścia do nauczania można usłyszeć także bezpośrednio od absolwentów Szkoły Biznesu – aż 92% z nich posiada pozytywną opinię o ukończonych studiach.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.