Wraz z Gardą i Halnym podaruj radość dzieciom, które święta spędzą w szpitalach

Jeszcze tylko kilka dni potrwa świąteczna zbiórka organizowana przez fundację Garda oraz klub sportowy Halny. Ofiarowane przez sądeczan słodycze i zabawki trafią do pacjentów oddziałów dziecięcych w szpitalach w Krakowie-Prokocimiu oraz w Nowym Sączu.

wsb3

Każdy może wesprzeć inicjatywę i przynieść podarunki dla dzieci do siedziby klubu Halny przy ulicy Grunwaldzkiej 243 w Nowym Sączu. Zbiórka trwa do poniedziałku, 18 listopada. Organizatorzy proszą, by przynoszone maskotki były nowe.

- Prezenty chcemy zawieźć w okresie świątecznym, nie na mikołajki. Zależy nam na tym, aby choć trochę pocieszyć te najbardziej schorowane dzieci, które zostają w szpitalu przez święta - wyjaśnia Grzegorz Migda, prezes fundacji Garda.

Organizatorzy będą wdzięczni za każdy, nawet najdrobniejszy dar. - Zróbmy wspólnie dobry uczynek i sprawmy, by dzieciaki na oddziałach szpitalnych nie czuły się samotne podczas świąt - apelują.

fot. ilustr. pixabay

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.