WOŚP znów zagra w Nowym Sączu. Poszukiwani wolontariusze i ludzie wielkiego serca

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Przez wzgląd na pandemię koronawirusa, prawdopodobnie przybierze on formę on-line. Nowosądecki sztab WOŚP rozpocznie swoje działania już w połowie grudnia. Wolontariusze, darczyńcy i ludzie wielkiego serca poszukiwani! 

Tym razem WOŚP zagra na rzecz laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał akcji odbędzie się 10 stycznia 2021. W tegorocznej odsłonie udało się ostatecznie zebrać w Nowym Sączu rekordową sumę 229 054, 26 zł, w tym 212 623,76 zł z puszek i 16 430,50 zł z aukcji allegro charytatywni.

– Bez dwóch zdań 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy się odbędzie. Przygotowujemy atrakcje dla mieszkańców miasta, ale raczej będą one dostępne on-line. W tym roku przyznano nam 110 miejsc dla wolontariuszy, więc zapraszamy wszystkich chętnych. Zapraszamy również instytucje, szkoły, przedsiębiorców, jeżeli chcą ustawić u siebie puszkę stacjonarną, do której będzie można zbierać datki już od 15 grudnia. Liczymy również na inną formę współpracy, począwszy od sponsoringu, po przekazanie darów na aukcje – mówi szefowa nowosądeckiego sztabu WOŚP Magdalena Furmanek-Kopiec.

Jak zaznacza, na chwilę obecną sztab obraduje nad ostateczną formą programu, ale z dużym prawdopodobieństwem wydarzenia będą prowadzone on-line.

– Jesteśmy już oficjalnie zarejestrowani przez Fundację WOŚP i mamy zgodę na działanie – zapewnia – Magdalena Furmanek-Kopiec.

Wszyscy zainteresowani wsparciem 29. finału WOŚP proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr: 696 032 979 lub mailowy: [email protected]

Rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu ruszy prawdopodobnie jutro. Wolontariuszem może zostać każdy, jednak w przypadku osób niepełnoletnich zgłoszenia dokonuje opiekun prawny. Rejestrować się można przez stronę internetową: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/.

Podejmiesz wyzwanie?

Fot. arch. dts24.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.