Wodne szaleństwo na… stacji narciarskiej! Niecodzienna impreza już w sobotę

W najbliższą sobotę 10 marca (program imprezy poniżej) odbędzie się coroczny Splash Słotwiny Arena.

wsb3

- Splash to niesamowita impreza, odbywająca się  co roku w naszym ośrodku. Wyjątkowa impreza łącząca freestylowego ducha z zabawą i sportową rywalizacją. Splash Słotwiny Arena to nietypowe konkurencje i przeszkody. Zbudowany specjalnie na imprezę basen z wodą będzie służył uczestnikom do przejazdów i skoków oraz szaleństw z udziałem wody na śniegu – piszą na swojej stronie internetowej organizatorzy.

Nie zabraknie atrakcji! W ramach Splasha na uczestników będą czekały nietypowe konkurencje narciarskie, snowboardowe oraz specjalna przeszkoda: basen wypełniony po brzegi wodą!

- W trakcie zawodów odbędzie się kilka konkurencji – będzie wiele okazji by pokazać swój styl i umiejętności… nie tylko freestylowe, bo jak zawsze będzie liczył się szyk, wdzięk i klasa przejazdu. Zapraszamy wszystkich miłośników – nie tylko dobrej zabawy, ale i prawdziwej jazdy – tej bowiem nie zabraknie. Podczas imprezy szykuje się masa atrakcji i konkursów, a nagrody są warte uwagi! – brzmi dalsza część komunikatu na łamach slotwinyarena.pl.

Plan imprezy:

8.00 – 10.30 – Biuro zawodów – zapisy zawodników.

11.00-12.30 – Przejazdy w basenie z wodą; konkurs na najlepszy strój; przejazdy w basenie z wodą – najciekawsze triki.

12.30 – 13.00 – Szalony przejazd w strojach kąpielowych – spontan.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: slotwinyarena.pl

 

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.