Kandydat na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz z wizytą w Nowym Sączu

Kandydat na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz z wizytą w Nowym Sączu

W ostatni dzień kampanii wyborczej kandydat na prezydenta z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedzi Sądecczyznę i Limanowszczyznę. Jutro (26 czerwca) od godziny 7.00 będzie czekał pod Limanowskim Domem Kultury. Trzy godziny później spotka się z mieszkańcami Nowego Sącza. 

Zaplanowano spotkanie z przedsiębiorcami, mieszkańcami, spacer po miastach. Prawdopodobnie odbędzie się również wspólna konferencja prasowa z prezydentem Ludomirem Handzlem.

,,Od Limanowej rozpocznie się ostatni dzień kampanii przed I turą wyborów prezydenckich. Serdecznie zachęcam do śledzenia relacji i popierania Władysława Kosiniaka-Kamysza. To kandydat, który nawołuje do zgody i zaniechania podziałów społecznych i politycznych. Władysław Kosiniak-Kamysz zapowiedział, że po wyborach prezydenckich odwiedzi Powiat Limanowski na dłużej” – przekazuje na swojej oficjalnej stronie poseł Urszula Nowogórska.

W piątek, dwie godziny przed ciszą wyborczą w Starym Sączu pojawi się również prezydent Andrzej Duda. Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się o 22.00 na starosądeckim rynku.

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Stary Sącz na chwilę przed ciszą wyborczą

Fot. Strona oficjalna Władysława Kosiniaka-Kamysza 

Share on twitter
Share on facebook