Witowice Dolne: zderzenie osobówek. Dwie osoby w szpitalu

Wczoraj w Witowicach Dolnych (gmina Łososina Dolna) na łuku drogi zderzyły się ze sobą dwa samochody - audi oraz BMW. Przez jakiś czas droga była zablokowana w obu kierunkach, a dwie osoby trafiły do szpitala.

wsb3

Co prawda osoby, które podróżowały pojazdami, wyszły z nich o własnych siłach, jednak były poszkodowane. Załoga karetki pogotowia ratunkowego udzieliła im pomocy, a dwie osoby przetransportowano do szpitala.

Około godziny 15:45 zadysponowano na miejsce zdarzenia zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna, których działania trwały ponad półtorej godziny. Strażacy dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, a także odłączyli akumulator w BMW. Akumulator w drugim z samochodów uległ uszkodzeniu.

Ponadto odblokowano drogę, żeby karetka mogła zabrać poszkodowanych do szpitala, przesunięto BMW na pobocze, a także uprzątnięto pozostałości pokolizyjne z jezdni. Audi zostało zabrane przez lawetę.

fot. PSP w Nowym Sączu

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.