Team sądeckiej firmy Wiśniowski wrócił z Paryża, gdzie przez pięć listopadowych dni odbywały się targi Batimat 2017. To impreza z tradycją, która sięga pół wieku w głąb historii. Odbywa się co dwa lata i przybliża światu najnowsze osiągnięcia i innowacje w dziedzinie budownictwa, stolarki i wyposażenia wnętrz.

wsb3

Nasze produkty zostały przyjęte na targach bardzo pozytywnie. Rynek francuski jest specyficzny. Ma charakterystyczne potrzeby. Przygotowując się do wystawy, staraliśmy się do tych wymagań dostosować wybierając produkty na najwyższym poziomie wzornictwa i funkcjonalności. Targi były dla nas doskonałą platformą do wymiany doświadczeń i opinii, dzięki czemu będziemy mogli nasze produkty udoskonalać – mówi Paweł Cymorek, dyrektor sprzedaży firmy Wiśniowski na rynki Europy Zachodniej.

Sądecka firma zawiozła do Paryża przede wszystkim system Home Inclusive – kolekcję bram garażowych, drzwi i ogrodzeń z  flagowym produktem firmy: bramą PRIME oraz produkty dla domu inteligentnego powstałe dzięki współpracy z francuską firmą Somfy czyli system Smart Conected.

 

tekst promocyjny

ilustracja partnera

 

 

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]