UWAGA! Konkurs! Do wygrania wirtualny spacer po miejscu, które wskażesz TY

Na Sądecczyźnie jest wiele miejsc, które warto pokazać światu, choćby w sposób wirtualny. Zapewne kilka lub kilkanaście wyjątkowych punktów przychodzi do głowy każdemu z nas. Taka myśl przyświecała fotografowi Marcinowi Baranowi, który postanowił ogłosić nietypowy konkurs. Teraz również Ty możesz okazać się pomysłodawcą profesjonalnego Wirtualnego Spaceru.

Wirtualny Spacer to metoda utrwalania na fotografiach danego miejsca, w sposób, który daje złudzenie rzeczywistego zwiedzania. Jest to także świetna forma promocji tego miejsca.

Prezydent w tekście

Dzięki nowoczesnej technologii możemy zobaczyć zakątki różnych stron świata bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do komputera, czy telefonu połączonego z  internetem.

Fotograf Marcin Baran ogłosił konkurs, w którym nagrodą jest utworzenie Wirtualnego Spaceru po wybranym miejscu Sądecczyzny.

- Wokoło nas jest wiele miejsc o zasięgu zaledwie lokalnym. Mnóstwo z nich jest warte tego, aby je spopularyzować. Stwórzmy razem krótki Wirtualny Spacer takiego miejsca! - pisze organizator.

Zadanie dla uczestników jest proste:

"Wystarczy, że pod postem konkursowym napiszesz, co powinno mieć swój własny Spacer oraz uzasadnisz dlaczego. Może to być dowolny obiekt – przyrodniczy, religijny, nawet komercyjny" - informuje Marcin Baran.

Dwie najciekawsze propozycje zostaną przez fotografa zrealizowane i zamieszczone w Google Street View. Twoje ulubione miejsce będzie można zwiedzać z dowolnego zakątka Ziemi.

Post konkursowy oraz więcej informacji można znaleźć na facebookowej stronie fotografa TUTAJ.

fot. ilustr. pixabay

FORD TRANS

Wypowiedz się w tej sprawie