UWAGA! Konkurs! Do wygrania wirtualny spacer po miejscu, które wskażesz TY

Na Sądecczyźnie jest wiele miejsc, które warto pokazać światu, choćby w sposób wirtualny. Zapewne kilka lub kilkanaście wyjątkowych punktów przychodzi do głowy każdemu z nas. Taka myśl przyświecała fotografowi Marcinowi Baranowi, który postanowił ogłosić nietypowy konkurs. Teraz również Ty możesz okazać się pomysłodawcą profesjonalnego Wirtualnego Spaceru.

wsb3

Wirtualny Spacer to metoda utrwalania na fotografiach danego miejsca, w sposób, który daje złudzenie rzeczywistego zwiedzania. Jest to także świetna forma promocji tego miejsca.

Dzięki nowoczesnej technologii możemy zobaczyć zakątki różnych stron świata bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do komputera, czy telefonu połączonego z  internetem.

Fotograf Marcin Baran ogłosił konkurs, w którym nagrodą jest utworzenie Wirtualnego Spaceru po wybranym miejscu Sądecczyzny.

– Wokoło nas jest wiele miejsc o zasięgu zaledwie lokalnym. Mnóstwo z nich jest warte tego, aby je spopularyzować. Stwórzmy razem krótki Wirtualny Spacer takiego miejsca! – pisze organizator.

Zadanie dla uczestników jest proste:

„Wystarczy, że pod postem konkursowym napiszesz, co powinno mieć swój własny Spacer oraz uzasadnisz dlaczego. Może to być dowolny obiekt – przyrodniczy, religijny, nawet komercyjny” – informuje Marcin Baran.

Dwie najciekawsze propozycje zostaną przez fotografa zrealizowane i zamieszczone w Google Street View. Twoje ulubione miejsce będzie można zwiedzać z dowolnego zakątka Ziemi.

Post konkursowy oraz więcej informacji można znaleźć na facebookowej stronie fotografa TUTAJ.

fot. ilustr. pixabay

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]