Wiosna w Nowym Sączu zachwyca. Zobaczcie miasto w obiektywie Adriana Marasia [ZDJĘCIA]

Wiosna w Nowym Sączu zachwyca. Zobaczcie miasto w obiektywie Adriana Marasia [ZDJĘCIA]

Ratusz, Nowy Sącz, Planty, Adrian Maraś, Koral, Beskid, Batorego

Wiosna na dobre zagościła w Nowym Sączu. Widoki kwitnących drzew zachwycają. Warto wybrać się na spacer zarówno po centrum miasta, jak i obrzeżach. Dla Czytelników DTS24 fotograf Adrian Maraś przygotował wirtualny spacer po mieście. Trzeba przyznać wiosna potrafi upiększyć świat. O tej porze roku budynki, które zazwyczaj straszą, są jakby ładniejsze.

W tym roku wiosna astronomiczna rozpoczęła się 20 marca o godzinie 22:24, kalendarzowa – dzień później. Jednak pogoda nie rozpieszczała. Dopiero w bieżący weekend można w pełni cieszyć się spacerami w słońcu, również w Nowym Sączu. Różnobarwne kwiaty, zieleń i słońce skutecznie zachęcają do długich spacerów – to widać chociażby po ilości sądeczan zażywających w niedzielne popołudnie słoneczną kąpiel. Sądecki ratusz, ruiny zamku, Planty, czy budynki firm ozdobione są ,,wiosną”.

Bez zbędnych słów – zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Adriana Marasia. Obiecujemy, że zachęcą Was do opuszczenia wygodnej kanapy i skorzystania z uroków przyrody.

Czytaj także: Co tam się działo! Piknik policyjny z Tomaszem Kowalem, Kordianem i klasykami [ZDJĘCIA]

Fot. Adrian Maraś 

 

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama