Wielki świat mody w Nowym Sączu

Symboliczny toast, gromkie „Sto lat”, przecięcie wstęgi i minipokaz sukien w wykonaniu Pauliny Maziarz - Miss Polski 2016 i Patrycji Pabis - Miss Polski Nastolatek 2016 zainaugurował dziś działalność Atelier Joanna Muzyk.

Renault2

Od jutra panie zainteresowane niepowtarzalnymi kreacjami, będą mogły odwiedzić atelier przy ul. Konarskiego 9 w Nowym Sączu.

-Każda pani będzie tu mogła wejść „zwykła” ale wyjść stąd wyjątkowa – mówiła dziś w czasie uroczystego otwarcia prowadząca event Sylwia Szczepaniak.

Zanim doszło do powstania wymarzonego przez Joannę Muzyk miejsca, minęło 5 lat.

Zaczęło się od gabinetu kosmetycznego, w którym obecna właścicielka marki JoMu stylizowała paznokcie. A ponieważ zawsze fascynowała się modą i była niesamowicie ubrana, jej stroje zwracały uwagę klientek. Wkrótce zaczęła dla nich szyć. Stąd był już tylko krok do stworzenia własnej firmy. Dziś sportowa elegancja JoMu znajduje miłośniczki nie tylko w Polsce.

Teraz do marki JoMu dołączyła druga – Atelier Joanna Muzyk ze zmysłowymi sukniami wieczorowymi. Dzisiejszy pokaz sukien miał charakter przedpremierowy. 27 maja w czasie Gali Miss Opolszczyzny będzie miała miejsce premierowa prezentacja.
Patronat medialny nad imprezą sprawował „Dobry Tygodnik Sądecki”.

FOTORELACJĘ Z OTWARCIA OBEJRZYSZ TUTAJ.

(JOMB)
Fot. Jolanta Bugajska

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.