Wielki świat mody w Nowym Sączu

Wielki świat mody w Nowym Sączu

Symboliczny toast, gromkie „Sto lat”, przecięcie wstęgi i minipokaz sukien w wykonaniu Pauliny Maziarz – Miss Polski 2016 i Patrycji Pabis – Miss Polski Nastolatek 2016 zainaugurował dziś działalność Atelier Joanna Muzyk.

Od jutra panie zainteresowane niepowtarzalnymi kreacjami, będą mogły odwiedzić atelier przy ul. Konarskiego 9 w Nowym Sączu.

Każda pani będzie tu mogła wejść „zwykła” ale wyjść stąd wyjątkowa – mówiła dziś w czasie uroczystego otwarcia prowadząca event Sylwia Szczepaniak.

Zanim doszło do powstania wymarzonego przez Joannę Muzyk miejsca, minęło 5 lat.

Zaczęło się od gabinetu kosmetycznego, w którym obecna właścicielka marki JoMu stylizowała paznokcie. A ponieważ zawsze fascynowała się modą i była niesamowicie ubrana, jej stroje zwracały uwagę klientek. Wkrótce zaczęła dla nich szyć. Stąd był już tylko krok do stworzenia własnej firmy. Dziś sportowa elegancja JoMu znajduje miłośniczki nie tylko w Polsce.

Teraz do marki JoMu dołączyła druga – Atelier Joanna Muzyk ze zmysłowymi sukniami wieczorowymi. Dzisiejszy pokaz sukien miał charakter przedpremierowy. 27 maja w czasie Gali Miss Opolszczyzny będzie miała miejsce premierowa prezentacja.
Patronat medialny nad imprezą sprawował „Dobry Tygodnik Sądecki”.

FOTORELACJĘ Z OTWARCIA OBEJRZYSZ TUTAJ.

(JOMB)
Fot. Jolanta Bugajska

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.