Wielka Ryba nadchodzi

Wielka Ryba nadchodzi

Adama Szustaka OP nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany w całej Polsce i za granicą dominikanin doskonale wie jak trafić do młodych ludzi, choć jego rekolekcji i kazań słuchają nie tylko młodzi. Swoim talentem do tłumaczenia słów Jezusa dzieli się od kilku lat. Lista jego zasług jest bardzo długa, ale dla jego słuchaczy najważniejsze jest poczucie, że kiedy głosi Słowo Boże, to tak, jakby mówił specjalnie dla ciebie.

We współpracy z wydawnictwem RTCK ojciec Szustak dzieli się kolejną porcją słowa, które ma moc.

Już 31 lipca odbędzie się premiera nowego projektu „Wielka Ryba”. Zakonnik tłumaczy, że tytułowa wielka ryba to nie tylko element historii o Tobiaszu w Piśmie Świętym, ale również… lekarstwo. Lek dla duszy. Ta książka to swego rodzaju poradnik, w którym możemy szukać odpowiedzi na pytania: jak odnaleźć siebie? Jak poznać własną duszę? Kim jestem i do czego zostałem powołany?

Autora można opisać jako trenera personalnego duszy, który przygotuje  do walki z życiem na każdym poziomie. Z tą różnicą, że orężem ojca Szustaka jest słowo, a jego szefem jest sam Bóg.

Książka lub ebook dostępne są na stronie wydawnictwa RTCK. A dla naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Niedługo sami będziecie mogli zdobyć „Wielką Rybę”, więc warto śledzić nasz portal. Podpowiadamy: wielką rybę będzie można złowić w ramach akcji „Trzeźwo myślę – zdrowo myślę”.

Share on twitter
Share on facebook