Weekend z nietoperzami w Bacówce nad Wierchomlą. A już dziś skrzydlaty KONKURS!

W najbliższy weekend (13/14 października) w Bacówce nad Wierchomlą spotkają się miłośnicy (obecni i przyszli) Podkowca Małego. Ten sympatyczny, mały nietoperz jest ssakiem zamieszkującym wiele poddaszy świątyń w Beskidzie Sądeckim.

Renault2

Spotkanie w Krainie Podkowca pokaże niedowiarkom, jak wiele dobrego się dzieje w temacie ochrony tego zagrożonego gatunku oraz zintegruje wszystkich przybyłych przygotowanymi grami (bingo, memory, puzzle, origami, budowanie przestrzenne a na koniec wspólne śpiewanie).

W niedzielę po leniwym poranku ruszymy w kierunku do Muszyny, gdzie o godz. 14. rozpcznie się "Podkowcowa gra miejska". W jej trakcie uczestnicy poznają bliżej jej głównego bohatera oraz pospacerują po Muszynie.Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dojazd, wyżywienie i zakwaterowanie - we własnym zakresie.

Organizatorzy: Kraina Podkowca (Piotr Firlej), Sądeckie Centrum Informacji o Podkowcu Małym (Zuzanna Długosz), Natalia Pacana-Roman, Małgorzata Kotarba.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Dla naszych Czytelników mamy ekspresowy konkurs:
W komentarzu pod postem informującym o podkowcowym weekendzie wymień choć jedną świątynię w Beskidzie Sądeckim, gdzie w okresie letnim przebywają nietoperze.
Pierwsze trzy osoby, które nadeślą poprawne rozwiązanie otrzymają od organizatorów zestaw podkowcowych gadżetów 🙂
(ZD)
MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.