We don’t need no thought control! W Parku Strzeleckim runie mur…

We don’t need no thought control! W Parku Strzeleckim runie mur…

TO stanie się dziś – 3 września wieczorem. W Parku Strzeleckim, w amfiteatrze. Warto zobaczyć, warto usłyszeć, warto poczuć. Kto choć raz w życiu miał ochotę zburzyć jakikolwiek mur, komu w głowie wybrzmiewa dowolny protest song  – powinien tam być. O godzinie 20. w amfiteatrze rozpocznie się widowisko THE WALL w wykonaniu grupy Another Pink Floyd.

ANOTHER PINK FLOYD od 15 lat wykonuje utwory Floydów. Genialna muzyka zostanie okraszona fragmentami kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem, oraz wizualizacjami, które oddadzą psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa. Czy po ponad 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w The Wall jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Wyzwólmy emocje, zburzmy mur i niech nas poniesie wyjątkowy floydowy klimat” – zapraszają organizatorzy koncertu.

Polski Pink Floyd – bo tak często zespół jest nazywany przez publikę –  balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań bliskich oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań.

Muzycy zespołu sugerują zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd – w zamian gwarantują przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i dobrze spędzony czas na prawie trzygodzinnym występie. 

Na scenie wystąpi 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną.
 

Bilety od 49 zł, z kartą Nowosądeczanina od 35 zł

Jeszcze dostępne…

 

 

Czytaj też:

Będzie się działo! Rodzi się Grajdół Festiwal z widokiem na zachód słońca nad Radziejową

Share on twitter
Share on facebook