W wieku 37 lat zmarła Dorota Nidecka, lubiana przez młodzież nauczycielka geografii

W wieku 37 lat zmarła Dorota Nidecka, lubiana przez młodzież nauczycielka geografii

Dorota Nidecka, nie żyje, nauczycielka, Limanowa

Nie żyje mgr Dorota Nidecka, 37 – letnia nauczycielka geografii w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Tischnera w Limanowej. Odeszła dziś. Pogrzeb odbędzie się 19 grudnia (poniedziałek) o godz. 13.00 w limanowskiej Bazylice Matki Boskiej Bolesnej.

Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi, pracownicy administracji oraz uczniowie żegnają panią Dorotę we wzruszającym wpisie, który opublikowali na szkolnej stronie internetowej.

– Odeszłaś cicho i bez pożegnania jakbyś nie chciała swym odejściem smucić. Żegnamy Ciebie, żegnamy dobrego człowieka, oddaną swej pracy, wieloletnią w naszej szkole nauczycielkę i wychowawczynię. Żegnamy na zawsze, bo stamtąd, dokąd odeszłaś, już się nie wraca. To my kiedyś dołączymy do Ciebie. Zapamiętamy Cię jako człowieka życzliwego, mądrego, ciepłego, wrażliwego. Byłaś wspaniałą koleżanką i sumiennym pracownikiem. Na zawsze będziesz obecna w naszej pamięci i we wspomnieniach. Dziękujemy, że byłaś. Dziękujemy, że mogliśmy z Tobą współpracować. Żegnamy Cię z bólem i żalem. Ufamy, że jesteś pozbawiona trosk i z pogodą ducha kroczysz wśród łąk wieczności – czytamy w zamieszczonym wpisie.

Czytaj także: Zmarła Maria Piniańska – nauczycielka i poetka

Fot: Ś.p. Dorota Nidecka

Share on twitter
Share on facebook