W Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu zmiany w obsłudze klientów

W Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu zmiany w obsłudze klientów

Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu zmienia sposób obsługi klientów. Ze względu na dużą liczbę zachorowań wśród pracowników, możliwość bezpośredniego spotkania z urzędnikiem będzie mocno ograniczona.

Petenci przyjmowani będą wyłącznie po telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę i tylko w sprawach, które wymagają obecności urzędnika.

– Bezpośrednie załatwienie sprawy w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu w przypadkach wyjątkowych i szczególnie uzasadnionych możliwe będzie wyłącznie po uzyskaniu zgody i wskazaniu terminu przez kierującego właściwą komórką organizacyjną urzędu. Dotyczy to wszystkich wydziałów, a w szczególności: Wydziału Komunikacji, Wydziału Budownictwa, Wydziału Geodezji, Zespołu ds. Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa – informują przedstawiciele starostwa.

Aby załatwić sprawy urzędowe, które nie wymagają spotkania z urzędnikiem, należy wrzucić dokumenty do urny w budynku przy ul. Jagiellońskiej 33 lub przy Strzeleckiej 1 w zależności od wydziału, do którego mają trafić. Ważne, by do dokumentów dołączyć także swój numer telefonu, aby pracownik starostwa mógł w razie potrzeby zadzwonić.

Z urzędem można kontaktować się także telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem poczty, czy platformy ePUAP.

Więcej szczegółów na stronie internetowej starostwa – TUTAJ.

O wszelkich zmianach przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu informować będą na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.