W sobotę Sandecja zagra z Podbeskidziem. Mamy dla Was 30 zaproszeń w prezencie

W sobotę 13 kwietnia na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu  Sandecja zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Będzie to spotkanie 28 kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek o godz. 19.10. Dla naszych Czytelników mamy w upominku od gospodarzy MKS Sandecja 30 zaproszeń na mecz.

wsb3

Co zrobić, aby złapać jedno z nich dla siebie?

W komentarzu pod postem na Facebooku wpisz coś, co zagrzeje Biało – Czarnych do walki o zwycięstwo w sobotnim meczu. Wybierzemy najlepsze komentarze!  Listę zwycięzców ogłosimy dziś przed północą, a zaproszenia będą do odebrania jutro w redakcji Dobrego Tygodnika Sądeckiego przy ul. Żywieckiej.

Ciekawostka! Jak czytamy na stronie sądeckiego klubu: stadiony Sandecji i Podbeskidzia Bielsko-Biała dzieli dokładnie 157 km. zaś  łączy ....  spora ilość zawodników, którzy reprezentowali w ostatniej dekadzie zarówno „Biało-czarnych” oraz „Górali”. Łącznie jest ich dwunastu. 😉

Zdjęcie: sandecja.pl

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.