Kadcza: strażacy wycinali osobę poszkodowaną z wraku

Około 18.30 służby ratunkowe pospieszyły do wypadku dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 969 w Kadczy.

Renault2

- Strażacy zabezpieczyli teren działań, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy wraz z ratownikiem medycznym, który znajdował się na miejscu wypadku - relacjonują druhowie z KSRG OSP Kadcza.

Osoba poszkodowana była uwięziona w pojeździe. Nie było ani chwili do stracenia. Strażacy za pomocą sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do niej i za pomocą deski ortopedycznej, ewakuowali z rozbitego pojazdu. Droga w tamtym rejonie była całkowicie zablokowana.

- Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję usunięto samochody oraz pozostałości po kolizji. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. W działaniach brały udział JRG2 PSP w Nowym Sączu, OSP KSRG Kadcza, KSRG OSP Łącko, ZRM oraz Policja - relacjonują strażacy.

Na drogach panują trudne warunki, kierowcy noga z gazu!

 

Fot. OSP KSRG Kadcza/Łącko 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.