Jednego dnia znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn: 35-latka i 48-latka

Dzisiaj tuż przed południem funkcjonariusze gorlickiej policji prowadzili poszukiwania 35-letniego mieszkańca Binarowej. Mężczyzna wyszedł wczoraj z domu i nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał również kontaktu z bliskimi. 

dts

Jak poinformował w rozmowie z naszą redakcją asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 35-latka na komendzie policji dzisiaj około 8.45. Służby natychmiast ruszyły na poszukiwania. Zaczęły przeczesywać rejon w obrębie jego domostwa. Około godziny 10 znaleźli mężczyznę w potoku niedaleko miejsca zamieszkania. Niestety już nie żył.

Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy wydobyli ciało denata z wody. W działaniach uczestniczył także prokurator, który zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie były okoliczności tragedii. Policjanci wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

Również w Łużnej dzisiaj znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało 48-latka leżało niedaleko przystanku autobusowego. Także w tym przypadku prokurator zadecydował o przeprowadzeniu badań sekcyjnych.

Fot. arch. KWP

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.