W pobliżu mostu w Kurowie wyłowiono zwłoki mężczyzny

W pobliżu mostu w Kurowie wyłowiono zwłoki mężczyzny

Dunajec, wyłowione zwłoki

W godzinach przedpołudniowych ratownicy WOPR znaleźli ciało nieopodal mostu w Kurowie. Na obecną chwilę nie wiadomo kim jest denat. Miesiąc wcześniej również w okolicy mostu wyłowiono zwłoki 32-latka z Barcic.

Około godziny 10:00 policja wznowiła poszukiwania na rzece Dunajec w Kurowie. W akcji brało udział także sądeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i strażacy. Około godziny później z rzeki wyłowiono zwłoki.

– Potwierdziłam, że z rzeki Dunajec wyłowiono ciało mężczyzny. Znajduje się ono w stanie głębokiego rozkładu, dlatego na obecną chwilę nie mogę potwierdzić tożsamości mężczyzny. Ciało zostanie zbadane w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie – poinformowała w rozmowie z naszą redakcją młodsza aspirat Anna Zbroja z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Wstępnie Policja wykluczyła, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Na miejscu działania prowadzili sądeccy funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Nowym Sączu.

Przypominamy, nadal oficjalnie trwają poszukiwania nastolatka z Nowego Sącza, który zaginął 24 lutego. Ostatni raz widziany był w rejonie mostu heleńskiego, o czym informujemy w artykule: Zaginął 19-letni Adam Duda. Ostatni raz widziany był w rejonie mostu heleńskiego. Jego poszukiwania kilkukrotnie były prowadzone na rzece Dunajec, bezskutecznie.

Fot. arch. sądecki WOPR
Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama