W październiku plejada gwiazd odwiedzi Nowy Sącz! Zbliża się Sądecka Jesień Kulturalna [PROGRAM]

40 spektakli, 14 koncertów, dwie sale widowiskowe i tysiącw biletów czekających na komendę o starcie sprzedaży... 22 dni prawdziwej uczty muzycznej i teatralnej czeka na sądeczan już w październiku. Zbliża się Sądecka Jesień Kulturalna, której zorganizowanie kosztowało miasto 1 mln 200 tysięcy złotych.

wsb3

Tegoroczną - pierwszą edycję Sądeckiej Jesieni Kulturalnej otworzy wystawa prac Mariusza Brodowskiego, czyli Mgr Morsa. Na deskach MOK zaprezentują się: Krzysztof Cugowski, Mateusz Ziółko, Grażyna Łobaszewska, Marek Piekarczyk, Stanisław Soyka, Sławek Uniatowski, Janusz Radek, Raz Dwa Trzy, Czesław Majewski, De Mono, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Turnau oraz Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza.

Nie zabraknie również spektakli w wykonaniu teatrów: Kapitol, Kto, Formy, Ludowego, Skene, 13 z Nowego Sącza oraz Agencji Artystycznej CERTUS. Dla sądeczan zagrają znani aktorzy teatralni, filmowi i serialowi.

Jeżeli wszystko odbędzie się zgonie z planem, łącznie będzie można kupić 14 700 biletów na wszystkie wydarzenia. W tym momencie jednak na stronie internetowej, gdzie odbywać się będzie sprzedaż on-line nie ma możliwości kupienia biletów ze względu na pandemię oraz fakt, że Nowy Sącz znajduje się w czerwonej strefie.

-Najbliższy czas to będą dni w których będziemy musieli podjąć bardzo ważne decyzje. Wierzę, że będą to dobre decyzje i będziemy mogli rozpocząć sprzedaż biletów.  Mam nadzieję jednak, że się uda zrealizować to, co zaplanowaliśmy - mówiła dziś Magdalena Majka, wiceprezydent miasta Nowego Sącza

Ze szczegółowym programem wydarzenia można zapoznać się tutaj:

SJK_2020

GLINIK

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.