Pilne! Zaginął 25-latek z Piwnicznej-Zdroju. Trwa akcja poszukiwawcza

Zaginięcie, Piwniczna

25-letni Łukasz Toczek dzisiaj w nocy uciekł z domu i słuch po nim zaginął. Jego wizerunek został udostępniony na prośbę rodziny na oficjalnej stronie Nadleśnictwa Piwniczna.

Było około 2.45 kiedy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Wynikało z niego, że 25-letni mieszkaniec Piwnicznej-Zdroju, wyszedł w nocy z domu i najprawdopodobniej udał się w kierunku lasu.

– Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu policjanci podjęli działania poszukiwawcze, które w chwili obecnej nadal są kontynuowane. Sprawdzana jest każda informacja dot. zaginionego. W działaniach biorą udział również goprowcy z Krynicy Zdroju z wraz z psami tropiącymi – poinformowała naszą redakcją komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka KMP w Nowym Sączu.

Jak wyjaśnia, dokładnie sprawdzone są miejsca w których 25-latek może się znajdować. Na obecną chwilę przeszukiwano okoliczne tereny, masywy leśne, zabudowania.

Kiedy ostatni raz był widziany miał na sobie ciemną bluzę z jasnym napisem, ciemne jeansy i pantofle. Na szyi nosił srebrny łańcuszek. Jeżeli ktokolwiek go widział proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112.

Źródło/Fot.:własne/Nadleśnictwo Piwniczna
fot. ilustra. KMP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.