W Obidzy stanęła ,,żywa szopka”

W Obidzy (gmina Łącko) można poczuć się jak w Betlejem. Na parkingu obok miejscowego kościoła pojawiła się ,,żywa szopka”. Mieszkańcy chcieli tym sposobem sprawić wszystkim trochę, a może nawet całkiem dużo świątecznej radości.

Atrakcja dostępna będzie od 24 grudnia do 6 stycznia w godzinach 10.00-18.00. Głównymi twórcami szopki są Krystyna i Władysław Sajdakowie, którzy prowadzą ,,Agroturystykę u Bacy”. W niezwykłym przedsięwzięciu wspierali ich członkowie obidzkiego oddziału Związku Podhalan, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Parafia w Obidzy pw. Trójcy Przenajświętszej.

– W Wigilię szopka zapełni się zwierzętami, a 6 stycznia pojawią się tam Trzej Królowie, żeby jak co roku świętować Objawienie Pańskie. Zapraszamy, zwłaszcza dzieci, do korzystania z tej fantastycznej akcji – zachęcają do zwiedzania przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich w Obidzy.

fot. Koło Gospodyń Wiejskich w Obidzy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.