W gminie Stary Sącz przewrócił się ciągnik rolniczy. Kierował 60-latek

Wczoraj (6 lipca) w Przysietnicy (gmina Stary Sącz) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Na łuku drogi przewrócił się ciągnik rolniczy. Na szczęście pojazd nie przygniótł kierowcy.

KorzennaW2020

Do wypadku doszło po godzinie 14.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na łuku drogi znajdował się przewrócony na bok ciągnik ,,SAM’’. Osobą kierującą pojazdem zajmowała się obecna na miejscu załoga karetki Pogotowia Ratunkowego. Kierowca to mężczyzna w wieku 60 lat. Z relacji świadków wynikało, że po przewróceniu ciągnika nie był przygnieciony przez pojazd - relacjonują sądeccy strażacy.

Kiedy poszkodowany znalazł się pod opieką ratowników medycznych, strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Moszczenica Wyżna oraz OSP Przysietnica zabezpieczyli miejsce i dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Jak informują funkcjonariusze PSP, na prośbę policji, ciągnik pozostawiono w pozycji zastanej do oględzin.

fot. PSP w Nowym Sączu

 

PANORAMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.