VII Międzynarodowy Turniej Sokolika. Rozlosowano drużyny

W Hotelu Ibis w Nowym Sączu rozlosowano grupy VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni w Starym Sączu.

– W turnieju, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca na boisku w Starym Sączu zagra rekordowa ilość 32 zespołów z 11 krajów – mówi koordynator projektu Tomasz Popiela.

– Wśród uczestników zobaczymy stałych gości turnieju, takich jak: Legia Warszawa, Escola Varsovia, Wisła Kraków, Czarnomorec Odessa, Banik Ostrawa, CSFA Malacky czy Dynamo Kijów. Debiutować w turnieju będzie Zagłębie Lubin oraz Górnik Zabrze – mówi koordynator Tomasz Popiela.

Po raz pierwszy podczas otwarcia turnieju zabrzmią hymny narodowe Niemiec, Holandii, Chorwacji, Białorusi.

– Po raz ostatni puchar Słonecznej Tłoczni polski zespół wywalczył w 2014 roku. Tym zespołem była Escola Varosvia. Przez kolejne dwie edycje puchar wyjeżdżał za granicę do Kijowa i następnie do Pragi. Czy znajdzie się jakiś krajowy team, który powalczy z tą konstelacją gwiazd? Przekonamy się w czerwcu – dodaje Popiela.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.