V Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Od 23-25 listopada w Krynicy Zdroju odbędzie się wokalna uczta dla wszystkich wielbicieli i sympatyków sztuki śpiewaczej. A wszystko za sprawą organizowanego z tych dniach Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury.

wsb3

To już V edycja tego koncertu, który co roku gromadzi w Krynicy Zdroju rzesze najlepszych młodych wokalistów uczelni muzycznych z różnych krajów. W tegorocznej edycji konkursu aż 30 osób powalczy o pierwsze miejsce i nagrodę ufundowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego .

W ramach trzydniowej imprezy odbędą się przesłuchania oraz koncert laureatów w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego.

- Bardzo cieszy mnie tak duże zainteresowanie konkursem, do którego z roku na rok zgłasza się coraz więcej uczestników. Organizując konkurs dajemy im nie tylko szansę na zdobycie nagród finansowych, ale przede wszystkim możliwość rozwoju, nawiązania kontaktów i promocji samych siebie. Budujące dla mnie, jako pedagoga jest to, że studenci chcą i korzystają z możliwości jakie im stwarzamy, przy okazji co roku prezentując bardzo wysoki poziom swoich umiejętności wokalnych. – mówi Małgorzata Miecznikowska-Gurgul Prezes Zarządu KTK im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju.

Program konkursu:

23.11.2017r. (czwartek) g. 12:00 – inauguracja konkursu i I etap przesłuchań konkursowych
24.11.2017r. (piątek) g. 19:00 – II etap przesłuchań konkursowych
25.11.2017r. (sobota)g. 19:00 – KONCERT LAUREATÓW.

Wstęp dla publiczności na przesłuchania konkursowe jest BEZPŁATNY.

Bilety na Koncert Laureatów w cenie 25 zł do nabycia w Pijalni „Czekolada i Zdrój” w Starym Domu Zdrojowym, Pijalni Czekolady „U J. Kiepury” na ul. Pułaskiego, lub przy wejściu do sali na godzinę przed koncertem.

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.