UWAGA! Poszukiwani pasażerowie autobusu z Warszawy do Zakopanego

Poszukiwani są pasażerowie autobusu firmy FLIXBUS relacji Warszawa – Zakopane, którzy podróżowali nim w dniu 19 marca. Wszyscy oni muszą poddać się kwarantannie.

Pasażerowie kursu P6 relacji Warszawa – Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków, który ruszał z Warszawy w czwartek 19 marca o godzinie 23:45, proszeni są o natychmiastowy kontakt z najbliższą Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Jak poinformował Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie Adam Jędrzejczyk, u jednego z pasażerów tego kursu stwierdzono COVID 19. W związku z tym wszyscy pozostali podróżujący muszą poddać się kwarantannie.

– FlixBus na bieżąco współpracuje z odpowiednimi służbami i stosuje się do ich wytycznych. Na prośbę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, w dniu 23 marca 2020 przekazaliśmy listę pasażerów naszego kursu z 19 marca 2020 roku, relacji Warszawa-Zakopane i obecnie współdziałamy w kierunku namierzenia pasażerów kursu, z którymi nie udało się nawiązać kontaktu – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.