Uwaga! Od jutra zmiana rozkładu jazdy ,,szynobusu”

Od jutra (22 czerwca) do następnej soboty (30 czerwca) będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy pociągu na linii Nowy Sącz – Stary Sącz – Rytro – Piwniczna-Zdrój. Jak wynika z harmonogramu, do Rytra ,,szynobus” będzie odjeżdżał nieco wcześniej niż dotychczas. Kursy przesunięte są o zaledwie kilka minut, a ich ilość nie zmienia się.

wsb3

Przypomnijmy! Od 21 maja starosądeczanie dojeżdżający do Nowego Sącza mogą korzystać z połączenia, dzięki któremu czas dotarcia do miasta wynosi zaledwie 8 minut.

10 czerwca pojawiło się dodatkowych 10 kursów na linii: Nowy Sącz – Rytro – Nowy Sącz oraz 4 na linii: Nowy Sącz – Stary Sącz. Decyzje o wprowadzeniu „szynobusu” spowodowane były poważnymi utrudnieniami w ruchu, wynikającymi z zamknięcia mostu Józefa Piłsudskiego.

– Wiele osób narzeka, że jednak ulica Węgierska jest bardzo wąskim gardłem. Dzięki temu, że mieszkańcy korzystali również z mostu heleńskiego, nie było aż tak dramatycznie. Nowe połączenie to transport szybszy i przede wszystkim pewny – przekonywał w połowie maja burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek.

Zaledwie kilka dni temu kurs „szynobusu” został wydłużony również do Piwnicznej- Zdroju. Więcej informacji na ten temat w linku poniżej.

Kurs ,,szynobusu” wydłużony do Piwnicznej-Zdroju. 30 zł za miesięczny dla roweru

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]