Uwaga: nowa godzina spotkania z prezydentem w Lipnicy Wielkiej

Jak pisaliśmy TUTAJ, dzisiaj prezydent Andrzej Duda odwiedzi gminę Korzenna. Spotka się z mieszkańcami w Dworze w Lipnicy Wielkiej.

wsb3

Zmianie uległa nieco godzina wydarzenia. Jak informuje przewodniczący Rady Gminy Szymon Semla, prezydent może pojawić się w Lipnicy Wielkiej już pomiędzy 18:00, a 19:00. Trudno jednak podać dokładną godzinę jego przybycia, ze względu na przedłużające się spotkania w innych miastach, czy też warunki na drogach.

Chętni na spotkanie z głową państwa powinni jednak oczekiwać na miejscu już ok. 18:00.

,,Ze względu na brak możliwości parkowania przed budynkiem dworu osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu i poruszające się samochodami będą mogły skorzystać z transportu autobusowego. Pojazdy zostaną podstawione w okolicy kościoła w Korzennej, skąd o godz. 17.30 wyruszą do Lipnicy Wielkiej. Po spotkaniu autokary odwiozą uczestników z powrotem do Korzennej" - czytamy na stronie internetowej gminy Korzenna.

Przypomnijmy, że po wizycie w Lipnicy Wielkiej prezydent Andrzej Duda uda się do Gorlic, gdzie około 21:00 spotka się z mieszkańcami na rynku.

fot. arch. KNB

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.