UWAGA! nadal bardzo ślisko na drogach. W Niskowej auto w rowie, w Podolu Górowej zderzenie z ciężarówką

W sobotę o godz. 16.37 strażaków wezwano na pomoc kierowcy samochodu osobowego, który w Niskowej wypadł z drogi i wylądował  w rowie na dachu. Kierowcy na szczęście nic się nie stało. Wydostał się z auta i zorganizował pomoc w wyciągnięciu pojazdu z rowu.

“Po przybyciu na miejsce patrolu Policji uzyskano zgodę na wyciągnięcie samochodu przy użyciu żurawia. Po usunięciu pojazdu z wody, ustawiono go na jezdni i zepchnięto na pobocze.  Działania strażaków trwały około godziny.  Na miejscu pozostał patrol Policji …” – relacjonują strażacy.

Tego samego dnia o godz. 7.58  strażacy z Nowego Sącza oraz z Gródka nad Dunajcem pospieszyli na wezwanie do miejscowości Podole Górowa gdzie  doszło do zderzenia “osobówki” z samochodem ciężarowym.  Pomoc medyczna potrzebna była kierowcy osobowego Volkswagena.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz  udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Poszkodowanego przekazano pod opiekę załogi karetki pogotowia” –  czytamy w strażackiej relacji.

zdjęcia: PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.