Uwaga konkurs! Rozdajemy wejściówki na mecz Sandecji z Odrą Opole

Jesteś Kibicem Sandecji, wiernie dopingujesz swoją drużynę, a na pytanie o rezultaty rozegranych meczów, odpowiadasz w sekundę? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach współpracy z Miejskim Klubem Sportowym ,,Sandecja" S.A. rozdajemy 25 biletów na spotkanie z Odrą Opole. 

Renault2

28 listopada o godzinie 18. w ramach 19. Kolejki Fortuna 1 Ligi na Stadionie Miejskim im. Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu odbędzie się mecz Sandecji z Odrą Opole. Aby wygrać darmowy bilet, odpowiedz na pytanie: Wrześniowy mecz z wiceliderem Fortuna 1 Ligi, Bytovią Bytów, zakończył się remisem 1:1. Kto zdobył gole w tym pojedynku? 

Odpowiedź prześlijcie  na [email protected]

W tytule maila wpiszcie ,,KONKURS DTS/ SANDECJA", a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź. Jeśli udało Wam się wygrać, otrzymacie maila zwrotnego. Zwycięzcy będą mogli odebrać bilety w redakcji Dobrego Tygodnika Sądeckiego przy ul. Żywiecka 25. codziennie od 8-15.30. Na zgłoszenia czekamy do jutra, do godziny 10.

W imieniu Kibiców, dziękujemy Klubowi za darmowe bilety!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.