UWAGA KONKURS! Mamy zadanie dla uczniów. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Przed nami druga edycja konkursu „Trzeźwo myślę – zdrowo myślę”, organizowanego przez Stowarzyszenie Dobre przy współpracy z Urzędem Miasta w Nowym Sączu. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół z terenu Nowego Sącza. 

Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia bądź serii zdjęć (maksymalnie trzy) lub krótkiego filmiku (maks. 60 s.), które będą propagować tytułowe hasło konkursu, a więc zdrowe i zdroworozsądkowe akcje, pasje, zachowania odciągające od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Nadesłane prace konkursowe oceniać będą w pierwszej kolejności internauci za pośrednictwem portalu informacyjnego dts24.pl, gdzie prace zostaną zamieszczone i gdzie będzie można oddawać na nie głosy. Później kapituła konkursowa oceni prace i biorąc również pod uwagę wyniki ocen internautów wyłoni zwycięzców konkursu, którzy zostaną nagrodzeni. Wyniki konkursu i zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w zakładce „Trzeźwo myślę – zdrowo myślę” na łamach portalu dts24.pl.  Prace można wysyłać przez cały okres wakacji do 30 września 2019 na adres [email protected].

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami o łącznej wartości 1000 zł. Niemniej na wszystkich uczestników czekają nagrody-niespodzianki.

Na zgłoszenia czekamy do końca września!

Regulamin konkursu „Trzeźwo myślę – zdrowo myślę” dostępny jest tutaj.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.