Uwaga kierowcy! Znów zmiany na ul. Nawojowskiej

Uwaga kierowcy! Znów zmiany na ul. Nawojowskiej

znak drogowy

Przed nami zmiana organizacji ruchu na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Związane jest to z trwającymi tam robotami drogowymi. Kierowców czekają kolejne utrudnienia.

Jak informują przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu, od godziny 8:00 w najbliższy poniedziałek (10 października) będzie zamknięty wylot ul. Granicznej do ul. Nawojowskiej. Stara nawierzchnia zostanie wtedy usunięta. Na kolejne dni zaplanowane są prace rozbiórkowe, wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych nawierzchni, ułożenie krawężników oraz przełożenie sieci kolidujących z prowadzoną inwestycją.

W związku z tym zmieni się organizacja ruchu w tym rejonie (przedstawiono ją schematycznie na mapie, załączonej w galerii pod tekstem). Do posesji zlokalizowanych przy ul. Granicznej będzie można dojechać od strony ul. Grunwaldzkiej, natomiast do tych posesji, które znajdują się przy ul. Nawojowskiej, dojazd będzie zachowany. Ruch na ul. Nawojowskiej między skrzyżowaniami z ul. 29 Listopada i ul. Grunwaldzką będzie odbywał się wahadłowo, sterowany sygnalizacją świetlną.

fot. ilustr. pexels
mapa: Biuro Prasowe Urzędu Miasta Nowego Sącza


Czytaj też:

Kolejna droga powiatowa w regionie zostanie przebudowana

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama