Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w Łososinie Dolnej

Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w Łososinie Dolnej

korek

Uwaga kierowcy! W najbliższą niedzielę na drogach w Łososinie Dolnej można spodziewać się utrudnień. Policjanci apelują, by korzystać z objazdów.

7 maja w Łososinie Dolnej odbędzie się „Święto Kwitnących Sadów”. Na godzinę 11:00 zaplanowano uroczystą mszę świętą, a od godziny 14:00 na lotnisku Aeroklubu Podhalańskiego czekać będzie sporo atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo, a zabawa taneczna po jej koncercie potrwa do godziny 23:45. Kierowcy przejeżdżający wtedy przez Łososinę muszą liczyć się z utrudnieniami.

– W godzinach od 13:00 do 23:45 należy spodziewać się zwiększonego ruchu pojazdów w rejonie, gdzie będzie odbywała się impreza masowa – informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

Co więcej, wiele osób przedłużyło sobie majowy weekend i właśnie w niedzielę wracać będzie do domów, między innymi drogą krajową nr 75. W związku z tym policjanci z Łososiny apelują, by korzystać z objazdów drogą krajową nr 28 Nowy Sącz – Limanowa oraz drogą wojewódzką nr 975 Nowy Sącz – Gródek nad Dunajcem – Zakliczyn.

fot. ilustr. pixabay

Czytaj też: Zamkną jedną z „powiatówek” w regionie. Utrudnienia do końca maja

Reklama