Uwaga kierowcy: 2 czerwca zmiany w organizacji ruchu w centrum

W związku z planowanymi na najbliższy piątek uroczystościami nadania Karpackiemu Oddziałowi Straży Granicznej imienia I Pułku Strzelców Podhalańskich oraz poświęcenia sztandaru, w centrum Nowego Sącza pojawią się zmiany w organizacji ruchu.

wsb3

Najważniejsze zmiany

- W godzinach od 9:15 do 9:30 nastąpi przejazd pojazdów służbowych ulicami: I Pułku Strzelców Podhalańskich, Grodzką, Al. Wolności, Mickiewicza, Długosza, Kościuszki, Matejki, Lwowską, Rynek

- W godzinach 9:30 - 14:00 nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego południowej części Rynku (od ul. Dunajewskiego do ul. Jagiellońskiej - obok postoju TAXI).

- W godzinach 11:15 - 11:30 utrudnienia w ruchu na ul. Św. Ducha, Wyszyńskiego

- W godzinach 11:15 - 14:00 nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego ul. Lwowskiej (od ul. Matejki do ul. Jagiellońskiej) oraz wschodniej części Rynku do ul. Wąskiej 5.

- Od godzin wczesnorannych do godziny 14:00 , będą wyłączone z ruchu parkingi: w północnej części Rynku, na płycie Rynku, na zatoce postojowej za ratuszem.

Uwaga: czasy zamknięcia poszczególnych ulic mogą ulec korektom

fot.dts24

*****************************************

O tym jak wiara, nadzieja i miłość budzą do życia TOMKA BRZESKIEGO --> czytaj w najnowszym wydaniu DTS:

 

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.