Utalentowana muzycznie sądeczanka Agnieszka Kruczek ze swoim pierwszym singlem (video)

Utalentowana muzycznie sądeczanka Agnieszka Kruczek ze swoim pierwszym singlem (video)

Agnieszka Kruczek, piosenkarka, Rytro, Nowy Sącz, Dawid Kulig, rozmowa

Urodziła się w Nowym Sączu, pochodzi z muzycznej rodziny. Jej dziadek sam od wielu lat gra na akordeonie. Pomagał jej przy nauce gry na pianinie. Sądeczanka Agnieszka Kruczek właśnie wydała swój pierwszy singiel. Utwór „James Blunt (przed północą)” pojawił się na Youtube wczoraj. W najbliższych dniach będzie także dostępny na platformie Spotify wraz z drugą aranżacją piosenki „James Blunt (po północy)”.

Agnieszka Kruczek jest na samym początku swojej muzycznej przygody. Zbudowała podstawy, aby powoli przebijać się na polską scenę muzyczną. Droga wcale nie musi być łatwa, bo i niełatwy to rynek. Ale sądeczanka ma mocne argumenty. Prezentuje ciekawy wokal, jest uzdolniona artystycznie. Dobrze czuje się w mediach społecznościowych, co w dzisiejszych czasach jest obowiązkowym elementem muzycznej sfery życia. Gra na pianinie i pozostałych instrumentach klawiszowych. Jest samoukiem w graniu na perkusji elektronicznej.

Studiowała dziennikarstwo telewizyjno – radiowe na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Kończyła także Szkołę Aktorską SPOT. Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu. Jak zaznacza w rozmowie z portalem DTS24, pracuje już nad kolejnymi utworami.

– W projekcie pomagał mi Maciek Buksa, manager. Był pomysłodawcą teledysku. Koordynował każdy etap nagrywania piosenki. Jest też reżyserem i twórcą teledysku. Mam już w przygotowaniu kilka kolejnych utworów  – mówi Agnieszka Kruczek dla portalu DTS24.

Poniżej premierowy utwór:

Fot: Agnieszka Kruczek

Czytaj także: Mateusz Borek po KSW 75 w Nowym Sączu: Była taka energetyka, że trzeba tutaj wracać

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama