„U Rittera” z rycerzami i dobrą zabawą (fotorelacja)

„U Rittera” z rycerzami i dobrą zabawą (fotorelacja)

W minioną niedzielę odbyła się druga edycja Jarmarku „U Rittera.” Swój pokaz miało Sądeckie Rycerstwo Zakonu Świętej Kingi ze Starego Sącza, nie zabrakło też inscenizacji zdobywania ryterskiego zamku. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

Pierwsza edycja odbyła się w 2019 roku. W dwóch kolejnych latach pandemia pokrzyżowała plany. Jarmark cieszył się zainteresowaniem zarówno wśród wystawców rzemiosła jak i przybyłych gości, dlatego władze gminy postanowiły zorganizować kolejną odsłonę. Oficjalne otwarcie nastąpiło o godz. 14.00.

– Data wydarzenia dobrana jest tak, aby nie konkurować z imprezami okolicznych gmin. Docelowo będzie to zawsze drugi weekend sierpnia. Zapraszamy każdego, kto tego dnia ma ochotę przyjemnie spędzić czas. Są bardzo dobre połączenia kolejowe, zarówno w kierunku Krynicy jak i Nowego Sącza. Tych, którzy przyjadą samochodami zachęcamy, aby pozostawili je na parkingach na terenie Rytra  i na jarmark wybrali się pieszo – zachęcał przed imprezą Jan Kotarba. Więcej o imprezie pisaliśmy w zapowiedzi na łamach naszego portalu TUTAJ

Fot. Grzegorz Tokarczyk

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.