Tylko 7 dni zostało, by zgłosić swojego kandydata

Tylko 7 dni zostało, by zgłosić swojego kandydata

GLG

Kto Waszym zdaniem zasługuje na wyróżnienie za działalność kulturalną w roku 2021? Już tylko 7 dni zostało, by zgłosić swojego kandydata!

– Właśnie dlatego, że był to taki trudny rok, trzeba pamiętać o ludziach kultury. Do niektórych z nich, z racji odwołanych koncertów, wystaw, etc., zapukała bieda, natomiast bez nich kulturalna bieda dotknie nas wszystkich. Pandemia pokrzyżowała wiele planów, ale też na szczęście nie sprawiła, że życie kulturalne zamarło. Artyści przenieśli się do sieci, tam dzieląc się swoimi projektami i udowadniając, że nikt i nic nie jest w stanie powstrzymać ich działalności – mówi Ryszard Kruk, pomysłodawca Rankingu.

Ranking Genialni Lokalni Globalni jest świetną okazją, by tych ludzi dostrzec, wyróżnić, docenić.  Kandydatów do Rankingu można zgłaszać do 28 lutego br. drogą e-mailową na adres: [email protected] W treści e-maila należy podać imię i nazwisko kandydata lub kandydatki oraz krótkie (do 1000 znaków) uzasadnienie osiągnięć w roku 2021.

Można też skorzystać z poniższego formularza

Formularz zgłoszeniowy do Rankingu Genialni Lokalni Globalni im. Danuty Szaflarskiej:

  – Wypracowaliśmy oryginalną formułę ustalania listy rankingowej. W pierwszym etapie Kapituła w głosowaniu jawnym ze zgłoszonych osób wybierze 15 do finałowego etapu. W drugim etapie w głosowaniu tajnym Kapituła ustali wyniki Rankingu za rok 2021. Głosowanie tajne nadzorowane jest przez renomowaną warszawską kancelarię prawną Gessel. Dodajmy ważny dla naszych Czytelników fakt, że będzie także etap głosowania publiczności – w ubiegłym roku zwycięzcą był Mgr Mors. Wszyscy spotykamy się 20 maja na Gali sumującej IV edycję w „Galerii pod Piątką” w Starym Sączu – wyjaśnia Ryszard Kruk.

  Rozmowę z Ryszardem Krukiem znajdziesz w najnowszym numerze DTS:

  Share on twitter
  Share on facebook
  INNE POSTY
  Play Video about Ewa Novel

  Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

  Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

  Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

  Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

  Jubiler Sezam – majówka rabatów

  Temat dnia

  BIZNES MISJA

  Najczęściej wyświetlane

  Reklama

  Zapisz się na Newsletter

  i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

  Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.