Tylicz: groźny wypadek z udziałem Renaulta i Volkswagena

Trzy osoby ucierpiały w wypadku do jakiego doszło wczoraj, około godz. 21.30, w Tyliczu. Jedna osoba  została zabrana do szpitala w stanie braku przytomności. Samochodami marki Renault Kangoo i Volkswagen Passat podróżowały łącznie 4 osoby. 

wsb3

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że samochody znajdują się od siebie w odległości około 130 metrów. Jeden z nich był się na pasie drogowym, a drugi  -w przydrożnym rowie. W momencie przybycia ekipy ratowniczej dwie osoby, w tym jedna nieprzytomna, znajdowały się  w rozbitym aucie, natomiast trzecia - wyszła z samochodu o własnych siłach i znajdowała się w rowie obok pojazdu.

Ekipy strażackie z Krynicy - Zdroju i Tylicza zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz oświetliły teren i udzieliły pierwszej pomocy poszkodowanym. Przybyłe na miejsce wypadku karetki pogotowia zabrały pasażerów do szpitali w Krynicy i w Gorlicach. Akcja ratownicza trwała 4,5 godziny.

fot. KM PSP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.