*Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem* od dziś w sądeckich komendach

Jesteś ofiarą przestępstwa? Potrzebujesz porady w zakresie postępowań karnych czy przemocy w rodzinie? W całej Polsce od 19 do 25 lutego trwa "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". Z racji tego w sądeckich komendach zorganizowano dyżury, podczas których będzie można zasięgnąć fachowej porady.

wsb3

W ramach ustalonych dyżurów z pomocy skorzystać mogą zarówno mieszkańcy Nowego Sącza, jak i całego powiatu. Funkcjonariusze udzielą bezpłatnych porad związanych z postępowaniem karnym, prewencją kryminalną, a także w sprawach nieletnich, czy przemocy domowej.

Dyżury odbywać się będą w godzinach od 9. do 13, według następującego harmonogramu:

- 20 lutego - Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie.

- 21 lutego - Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie, Komisariat Policji w Starym Sączu.

- 22 lutego - Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie, Komisariat Policji w Starym Sączu.

- 23 lutego - Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Starym Sączu.

- 24 lutego - Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie.

- 25 lutego - Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Starym Sączu.

Osoby pokrzywdzone jakimkolwiek rodzajem przestępstwa powinny jednak wiedzieć, że na pomoc i wsparcie mogą liczyć nie tylko podczas tego tygodnia, ale również każdego innego dnia.

źródło: KMP Nowy Sącz

fot. ilustr. pixabay

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.