*Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem* od dziś w sądeckich komendach

*Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem* od dziś w sądeckich komendach

Jesteś ofiarą przestępstwa? Potrzebujesz porady w zakresie postępowań karnych czy przemocy w rodzinie? W całej Polsce od 19 do 25 lutego trwa „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Z racji tego w sądeckich komendach zorganizowano dyżury, podczas których będzie można zasięgnąć fachowej porady.

W ramach ustalonych dyżurów z pomocy skorzystać mogą zarówno mieszkańcy Nowego Sącza, jak i całego powiatu. Funkcjonariusze udzielą bezpłatnych porad związanych z postępowaniem karnym, prewencją kryminalną, a także w sprawach nieletnich, czy przemocy domowej.

Dyżury odbywać się będą w godzinach od 9. do 13, według następującego harmonogramu:

– 20 lutego – Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie.

– 21 lutego – Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie, Komisariat Policji w Starym Sączu.

– 22 lutego – Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie, Komisariat Policji w Starym Sączu.

– 23 lutego – Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Krynicy-Zdroju, Komisariat Policji w Grybowie, Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Starym Sączu.

– 24 lutego – Wydział Kryminalny KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Piwnicznej-Zdroju, Komisariat Policji w Muszynie.

– 25 lutego – Wydział Prewencji KMP w Nowym Sączu ul. Grottgera 50 oraz Komisariat Policji w Łososinie Dolnej, Komisariat Policji w Starym Sączu.

Osoby pokrzywdzone jakimkolwiek rodzajem przestępstwa powinny jednak wiedzieć, że na pomoc i wsparcie mogą liczyć nie tylko podczas tego tygodnia, ale również każdego innego dnia.

źródło: KMP Nowy Sącz

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.