Twoja szkoła może zostać wyposażona w walizkę ekobadacza

Fundacja Horyzont360 realizuje projekt „Eko-Młodzi badacze na Sądecczyźnie” współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach zadania „Edukacja Ekologiczna”.

Renault2

W ramach projektu przewiduje wsparcie dla Szkół Podstawowych z Powiatu Nowosądeckiego, Limanowskiego, Gorlickiego i Miasta Nowy Sącza w postaci:

  • Bezpłatnego udziału dzieci w warsztatach ekologicznych
  • Doposażenia szkoły  i przedszkola w walizkę ekobadacza
  • Możliwość udziału w EKO-evencie (festiwal biegowy wokół Jeziora Rożnowskiego, nordic walking, a także gry i zabawy pro ekologiczne. Miejsce organizacji wydarzenia: Hotel Heron w Siennej. Uczestnikom zapewnione zostanie wyżywienie, opieka trenerów biegów i nordic walking, animatorów prowadzący zajęcia z dziećmi i inne atrakcje)

W ramach projektu zorganizowany zostanie także konkurs fotograficzny z nagrodami pt. „MOJA czysta rzeka”.

Zapraszamy do udziału w projekcie Szkoły Podstawowe i Przedszkola z terenu Powiatu Nowosądeckiego, Limanowskiego, Gorlickiego i Miasta Nowy Sącz. W załączeniu znajduje się regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz formularze zgłoszeniowe do projektu.

Wydłużenie terminu składania zgłoszeń do 15 września 2019 r.

Szczegóły tu

Źródło: Fundacja Horyzont360

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.