Turniej Sokolika. Reportaż wideo z drugiego dnia imprezy

W niedzielę zakończyła się 9. edycja Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Firmy Wiśniowski.

Tym razem imprezę rozgrywaną na stadionie starosądeckiego Sokoła zwyciężyli młodzi piłkarze Korony Kielce w finale pokonując Rapid Wideń. Trzecie miejsce zajęli Walijczycy z Cardiff City, zaś czwarte Arkonia Szczecin. Wygrana kielczan oznacza, że ów prestiżowe zawody po raz drugi z rzędu wygrała polska drużyna. W 2018 roku była to Legia Warszawa.

Czytaj również: 9. TURNIEJ SOKOLIKA ZA NAMI. W FINALE KORONA KIELCE LEPSZA OD RAPIDU [ZDJĘCIA]

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy materiały Wideo, które z pewnością urozmaicą śledzenie relacji z Sokolika.

Dalsza klasyfikacja zawodów: 5. Hertha BSC Berlin. 6. FC Porto. 7. NK Lokomitiva Zagrzeb. 8. Everton FC. 9. Pogoń Szczecin. 10. Barca Academy. 11. Wołyń Łuck. 12. Juventus Turyn. 13. Śląsk Wrocław. 14. AS Trencin. 15. AP Wisła Kraków. 16. Red Bull Lipsk. 17. Legia Warszawa. 18. Talent Warszawa. 19. Benfica Lizbona. 20. Dunajec Nowy Sącz. 21. AP Raków Częstochowa. 22. Lech Poznań. 23. Banik Ostrawa. 24. Sokoliki Stary Sącz. 25. IF Brommapojkarna. 26. Borussia Dortmund. 27. Sandecja Nowy Sącz. 28. PSV Eindhoven. 29. Stal Rzeszów. 30. AP Goal Nawojowa. 31. Wicher Kobyłka. 32. Poprad Rytro.