Nowa Wieś: trzy osoby w szpitalu po zderzeniu trzech osobówek

Nowa Wieś: trzy osoby w szpitalu po zderzeniu trzech osobówek

Wczoraj około 21:20 w Nowej Wsi (gmina Łabowa) zderzyły się trzy samochody osobowe: BMW, Peugeot 206 oraz Renault. Na wypadek natrafiła załoga karetki pogotowia ratunkowego, która transportowała niezwiązanego z tym zdarzeniem poszkodowanego do szpitala.

Kiedy służby przybyły na miejsce, Peugot znajdował się w przydrożnym rowie, a dwa pozostałe auta na jezdni. Droga przez jakiś czas była całkowicie zablokowana.

Strażacy z Krynicy-Zdroju, Łabowej i Nowej Wsi zabezpieczyli i oświetlili teren.

– Cztery osoby uczestniczące w zdarzeniu nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Odłączono klemy w akumulatorach, zabezpieczono wycieki płynów eksploatacyjnych poprzez posypanie sorbentem. Na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. Po przeprowadzeniu wstępnych badań urazowych trzy osoby zostały zabrane do szpitala na dalsze badania – relacjonują funkcjonariusze PSP.

Kiedy policjanci zakończyli swoje czynności, zniszczone pojazdy zostały przemieszczone na pobocze, a pozostałości pokolizyjne usunięte.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.