Trwają zapisy do El-Kag Ligi Futsalu 2018/2019!

Trwają zapisy do El-Kag Ligi Futsalu 2018/2019!

Przed nami największa futsalowa impreza w Powiecie Nowosądeckim. Już dziś, zapisz się do El-Kag Ligi Futsalu i przeżyj z nami niezapomniane emocje. Pięć miesięcy rywalizacji o prymat najlepszej drużyny na hali. Czy może Cię zabraknąć? Oczywiście że nie!

Zobacz materiał wideo!

El-Kag Liga Futsalu jest kontynuacją Nowosądeckiej Ligi Futsalu sprzed lat, lecz z racji pozyskania sponsora tytularnego, nazwa została zmieniona, a sama liga jeszcze bardziej się rozrośnie. Na podstawie wyników z ubiegłego sezonu, do Ekstraklasy i I Ligi przydzielone zostaną zespoły na podstawie zeszłorocznych wyników, natomiast resztę stawki uzupełnią nowo zapisane drużyny. Być może o przydzieleniu do I lub II Ligi zadecydują eliminacje. To jednak dowiemy się po zapisach, jak będziemy wiedzieli ile drużyn się zgłosiło. Z punktu widzenia organizacyjnego, chcemy stworzyć trzy klasy rozgrywkowe. Dodatkowo podobnie jak w ubiegłych latach, będzie można zagrać również w Pucharze Ligi Futsalu. Rozgrywki odbędą się tradycyjnie na największej hali Widowiskowo – Sportowej w Nowym Sączu, przy ulicy Nadbrzeżnej 34 – mówi organizator turnieju Łukasz Frączek.

Czytaj również: Sandecja razem z Toyotą! „To bardzo rozwojowy kontrakt”

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ EL-KAG LIGI FUTSALU 2018/19: http://lfsportevents.pl/oferta/

Zapisy drużyn prowadzone są do 3 listopada 2018 roku. W przypadku dużego zainteresowania i wypełnienia limitu miejsce, czas zapisów może zostać skrócony, dlatego nie warto zwlekać na sam koniec.

Więcej informacji na plakacie oraz u organizatora

tel. 500-758-968

strona: http://lfsportevents.pl/ligafutsalu/

mail: [email protected]

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: ŁF Sport Events

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama