Trener Sandecji zdruzgotany. Zabrał głos po porażce: To bardzo boli [wideo]

Trener Sandecji zdruzgotany. Zabrał głos po porażce: To bardzo boli [wideo]

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w sobotę ponieśli swoją dziesiątą porażkę w bieżącym sezonie Lotto Ekstraklasy. Przegrana 0:1 z Bruk-Bet Termalicą w Niecieczy jest tym bardziej bolesna, iż „biało-czarni” wylądowali na ostatnim miejscu w tabeli ekstraklasy…Tym samym niecieczanie zrewanżowali się za wrześniową przegraną 0:1.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala nie mieli zbyt wielu okazji bramkowych w meczu przeciwko „Słonikom”. Drużyna być może chciała, ale nie za bardzo potrafiła zagrozić przeciwnikom. Nic więc dziwnego, że na pomeczowej konferencji prasowej trener Kazimierz Moskal był zdruzgotany.

Nie ukrywam, że jestem rozczarowany wynikiem – zaczął szkoleniowiec sądeczan.

Takie porażki bardzo bolą. To był mecz, który w tych warunkach toczył się do pierwszej strzelonej bramki.

Początek tego spotkania to zdecydowana przewaga Termalicy, później mecz się wyrównał, ale w końcówce pierwszej połowy rywal znów doszedł do głosu. To był bardzo ważny pojedynek, który przegraliśmy. To bardzo boli. Dla nas to kosztowna strata punktów. We wtorek znowu tutaj przyjedziemy i będziemy musieli zrobić wszystko, nie wiem w jaki sposób, piękno piłki nie będzie istotne, ale musimy wygrać z Zagłębiem Lubin – podsumował Moskal.

W tym miejscu można obejrzeć wypowiedź trenera.

We wtorek 27 lutego o godz. 20.30 Sandecja podejmie w Niecieczy Zagłębie Lubin.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. screen Sandecja.tv

Share on twitter
Share on facebook